Oglas za posao: ARHITEKT PRODAJNO-TEHNIČKI SAVJETNIK m/ž (1 izvršilac)

Oglas za posao: ARHITEKT PRODAJNO-TEHNIČKI SAVJETNIK m/ž (1  izvršilac)

Denaro d.o.o. Bihać je firma koja se bavi prodajom sistemskih rješenja za krovove i fasade.  Uz distribuciju u eksternu veleprodajnu mrežu sa više od 500 kupaca, Denaro Profibau centar u Bihaću i tvornicu za proizvodnju fasadne mrežice, do danas bilježimo kontinuirani rast. Za tržište BiH, Srbije i Hrvatske zastupamo robne marke: Fakro, Wienerberger, Denaro krovna oprema, Walltex by Denaro, OptiStep, OptiLight itd. U potrazi smo za novim ambicioznim kadrovima koji će dati svoj doprinos i učešće u ostvarivanju novih ciljeva.

Opis posla:
  • kontakt sa arhitektima, projektantima i izvođačima građevinskih radova (dalje: partneri)
  • prezentacija proizvoda i brendova koje zastupamo
  • ugovaranje, zaključivanje i realizacija ugovora o poslovno-tehničkoj saradnji
  • obilazak i održavanje poslovnih odnosa sa partnerima
  • praktične prezentacije i demonstracije proizvoda
  • tehnička podrška partnerima u primjeni proizvoda pri projektovanju
  • informisanje partnera o novitetima u asortimanu, prednostima i funkciji proizvoda
  • posredovanje između investitora i partnera

Opšti uslovi:
  • VSS, dipl. ing. arhitekture
  • Obavezno radno iskustvo u arhitektonskoj struci
  • Vozačka dozvola, B kategorija
  • Rad na računaru - MS Office, AutoCAD
  • Pozitivan stav i odlične prodajne, komunikacijske i pregovaračke vještine
  • Sposobnost samostalnog rješavanja problema
  • Spremnost za aktivan terenski rad na području Bosne i Hercegovine

Budućem članu tima nudimo:
  • službeni automobil 24/7 i kartica za gorivo,
  • mobilni telefon i laptop,
  • fleksibilno radno vrijeme
  • stimulativnu platu
  • bonuse koji uvijek slijede nakon ispunjenja postavljenih ciljeva
  • obuke na treninzima, seminarima i edukacijama

Svi zainteresirani svoj CV sa fotografijom mogu poslati na e-mail info@denaro.ba
Lokacija: Prednost imaju kandidati sa boravištem u Sarajevskom, Ze-Do i Tuzlanskom kantonu
Datum objave: 15.11.2016. godine
Trajanje oglasa: 30 dana
Rok za prijavu: Konkurs ostaje otvoren do 15.12.2016. godine
Sve nepotpune prijave se neće uzeti u razmatranje. Kontaktirat ćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Objavljeno: 15.11.2016.