Oglas za posao: KOMERCIJALISTA m/ž (2 izvršioca)

Oglas za posao: KOMERCIJALISTA m/ž (2  izvršioca)

KOMERCIJALISTA m/ž (2  izvršioca)
Tuzlanska regija (1 izvršilac) i Sarajevo/Ze-Do (1 izvršilac)

Denaro d.o.o. Bihać je firma koja se bavi prodajom sistemskih rješenja za krovove i fasade.  Uz distribuciju u eksternu veleprodajnu mrežu sa više od 500 kupaca, Denaro Profibau centar u Bihaću i tvornicu za proizvodnju fasadne mrežice, do danas bilježimo kontinuirani rast.

Za tržište BiH, Srbije i Hrvatske zastupamo robne marke: Fakro, Wienerberger, Denaro krovna oprema, Walltex by Denaro, OptiStep, OptiLight itd. U potrazi smo za novim ambicioznim kadrovima koji će dati svoj doprinos i učešće u ostvarivanju novih ciljeva.

Opis posla:

  • ugovaranje, zaključivanje i realizacija prodaje po planu firme
  • unapređivanje prodaje
  • obilazak i održavanje poslovnih odnosa sa kupcima
  • izrada planova prodaje i priprema izvještaja o prodaji
  • prijem narudžbi
  • naplata potraživanja od  kupaca
  • pronalaženja novih  kupaca
  • analiza potencijala tržišta
  • sprovođenja i analiza promotivnih aktivnosti
  • praćenja i izvještavanja o aktivnostima konkurencije i tržišnim promjenama
  • davanje prijedloge za proširenje asortimana kao i dopunu robe

Opšti uslovi:

  • Minimalno SSS, poželjna VŠS ili VSS (po mogućnosti ekonomske ili građevinske struke)
  • Obavezno radno iskustvo (2 godine) na istim ili sličnim poslovima i poznavanje tržišta
  • Vozačka dozvola, B kategorija
  • Rad na računaru - MS Office
  • Pozitivan stav i odlične prodajne, komunikacijske i pregovaračke vještine
  • Sposobnost samostalnog rješavanja problema
  • Poznavanje poslovnih i društvenih prilika u BiH
  • Spremnost za aktivan terenski rad

Budućem članu tima nudimo službeni automobil 24/7 i karticu za gorivo, mobilni telefon i tablet, stimulativnu platu, bonuse koji uvijek slijede nakon ispunjenja postavljenih ciljeva, obuke u zemlji i inozemstvu. Za više informacija posjetite našu web stranicu www.denaro.ba.

Svi zainteresirani svoj CV sa fotografijom mogu poslati na e-mail info@denaro.ba.

Lokacija: Tuzlanska regija (1 izvršilac) i Sarajevski/Zeničko-Dobojski kanton (1 izvršilac)

Datum objave: 19.12.2016. godine

Trajanje oglasa: 10 dana.

Rok za prijavu: Konkurs ostaje otvoren do 29.12.2016. godine.

Sve nepotpune prijave se neće uzeti u razmatranje. Kontaktirat ćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Objavljeno: 22.12.2016.