OGLAS ZA POSAO - Majstor za održavanje mašina i proizvodne linije M (1 izvršilac)

MAJSTOR

za održavanje mašina i proizvodne linije

M (1 izvršilac)

PJ „Proizvodnja“ Denaro d.o.o. je firma koja se bavi proizvodnjom fasadne mrežice od staklenih vlakana za armiranje fasade.

Opis posla:

  • priprema poluproizvoda za proces apretiranja i konfecioniranja
  • praćenje svih pojedinih tehnoloških segmenata potrebnih za dati proces proizvodnje
  • pakovanje finalnog proizvoda
  • tekuće, vanredno te preventivno održavanje mašina i proizvodne linije
  • održavanje toka proizvodnje

Opšti uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo u proizvodnji
  • Spremnost za rad u smjenama
  • 15 dana probnog rada/ obuke

Svi zainteresirani svoju prijavu mogu poslati poštom ili lično donijeti u centralu firme:
Denaro d.o.o.
Banjalučka bb, 77 000 Bihać
Mob: +387 66 945 393
Tel: +387 37 228 190
info@denaro.ba

Lokacija: Bihać
Datum objave: 3.4.2017. godine
Rok za prijavu: Oglas ostaje otvoren do 10.4.2017. godine.

Objavljeno: 03.04.2017.