OGLAS ZA POSAO - Radnice u proizvodnji za rad na mašinama za tkanje i snovanje Ž (više izvršilaca)

RADNICE U PROIZVODNJI
za rad na mašinama za tkanje i snovanje
Ž (više izvršilaca)

PJ „Proizvodnja“ Denaro d.o.o. je firma koja se bavi proizvodnjom fasadne mrežice od staklenih vlakana za armiranje fasade.

Opis posla:

  • poslovi rada na mašini za izradu osnove za tkanje
  • priprema mašine za tkanje i snovanje
  • praćenja rada mašine za tkanje i snovanje
  • održavanje toka proizvodnje
  • vođenje brige o mašinama i alatu kojim se radi

Opšti uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo u proizvodnji
  • Spremnost za rad u smjenama
  • 15 dana probnog rada/ obuke

Svi zainteresirani svoju prijavu mogu poslati poštom ili lično donijeti u centralu firme:
Denaro d.o.o.
Banjalučka bb, 77 000 Bihać
Mob: +387 66 945 393
Tel: +387 37 228 190
info@denaro.ba

Lokacija: Bihać
Datum objave: 3.4.2017. godine
Rok za prijavu: Oglas ostaje otvoren do popunjavanja broja potrebnih radnika.

Objavljeno: 03.04.2017.