Oglas za posao: REFERENT NABAVE I PRODAJE (1 izvršilac)

Denaro d.o.o. Bihać je firma koja se bavi prodajom sistemskih rješenja za krovove i fasade.  Uz distribuciju u eksternu veleprodajnu mrežu sa više od 500 kupaca, Denaro Profibau centar u Bihaću i tvornicu za proizvodnju fasadne mrežice, do danas bilježimo kontinuirani rast. Denaro je učvrstio poziciju lidera na tržištu BiH, i proširio poslovanje na područje Balkana, osnivajući predstavništva u Srbiji (2014.) i Hrvatskoj (2016.). U potrazi za novim ambicioznim kadrovima koji će dati svoj doprinos i učešće u ostvarivanju novih ciljeva, Denaro kao nosilac ekskluzivnog zastupništva svjetskih brendova za Balkan, traži osobu koja će svojim vještinama doprinijeti rastu naše firme.

Opis poslova:

  • Izgradnja kvalitetnog i profitabilnog asortimana robe iz svog referata
  • Planiranje i realizacija svih aktivnosti vezanih uz nabavu, prodaju i poslovanje
  • Istraživanje tržišta i prepoznavanje novih poslovnih mogućnosti
  • Praćenje konkurencije i dobavljača, trendova na tržištu, analiza tržišnih kretanja i cijena
  • Praćenje realizacije ugovora i kontrola ugovorenih uslova
  • Kreiranje izveštaja o stanju na terenu i prijedloga za ostvarenje planiranih projekata
  • Samostalno pregovaranje sa kupcima po uvjetima utvrđenim prodajnom politikom firme
  • Stvaranje mreže potencijalnih partnera
  • Razvijanje i unapređivanje poslovnih odnosa sa kupcima
  • Kreiranje i slanje ponuda
  • Saradnja sa odjelom za marketing pri planiranju i provođenju kampanja

Uslovi / Potrebne vještine:

  • VŠS ili VSS (po mogućnosti iz oblasti ekonomije, građevine ili arhitekture)
  • 3 godine radnog iskustva na poslovima prodaje
  • Obavezno aktivno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Obavezno poznavanje rada na računaru (napredni MS Office paket)
  • Odlične pregovaračke, prodajne i analitičke sposobnosti
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Preuzimanje inicijative u radu i sistematičnost u rešavanju problema
  • Vozačka dozvola „B“ kategorije, aktivan vozač
  • Razvijena sklonost ka timskom radu
  • Spremnost za obilazak drugih gradova u BiH
  • Profesionalno ophođenje sa klijentima i kolegama

Budućem članu tima nudimo rad u ugodnom i dinamičnom radnom okruženju, primanja primjerena traženoj poziciji, ugovor na neodređeno vrijeme uz obavezan probni rad od tri mjeseca, poslovno usavršavanje i edukacije u zemlji kao i u inostranstvu. Za više informacija posjetite našu web stranicu www.denaro.ba.

Svi zainteresirani svoj CV sa fotografijom mogu poslati na e-mail info@denaro.ba.
Napomena: Konkurs ostaje otvoren do 20.11.2016. godine.

Sve nepotpune prijave se neće uzeti u razmatranje. Kontaktirat ćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Objavljeno: 08.11.2016.