OGLAS ZA POSAO - VOZAČ KAMIONA/KRANISTA (1 izvršilac)

OGLAS ZA POSAO - VOZAČ KAMIONA/KRANISTA  (1  izvršilac)

VOZAČ KAMIONA/KRANISTA
(1  izvršilac)

Denaro d.o.o. je firma koja se bavi prodajom sistemskih rešenja za krovove i fasade, te kompletan građevinski asortiman – od temelja do krova. Za tržište zastupamo robne marke: FAKRO, Wienerberger, Denaro krovna oprema, Walltex by Denaro, OptiStep, OptiLight itd. Za robu kupljenu u DENARO Profibau centru nudimo usluge isporuke robe, te smo u potrazi za novim članom našeg tima.

Opis posla:

  • dostava robe kamionom do kupaca
  • utovar/istovar robe viljuškarom i kranom

Opšti uslovi:

  • Vozačka dozvola za kategoriju C
  • Obavezno radno iskustvo na rukovanju sa auto dizalicom
  • Poznavanje upravljanja viljuškarom

Svi zainteresirani svoju prijavu mogu poslati poštom ili lično donijeti u centralu firme:
Denaro d.o.o. Profibau centar
Banjalučka bb, 77 000 Bihać
Mob: +387 66 945 335
Tel: +387 37 221 937
info@denaro.ba
Lokacija: Bihać, Cazin (po potrebi drugi gradovi u USK)
Datum objave: 3.4.2017. godine
Rok za prijavu: Oglas ostaje otvoren do 10.4.2017. godine

Objavljeno: 03.04.2017.